Krunnipea Butiik – Eesti disaini kodu

Krunnipea Butiigist

Krunnipea on Eesti disaini ja käsitööd müüv butiik Tallinna kesklinnas. See on asutatud sooviga tuua inimesteni imelist loomingut ning pakkuda võimalust ka teistel disaineritel oma töid müüa. Väike valik tooteid tooteid on toodud kliendini ka väljaspoolt Eestist – näiteks Baltikumist ning Soomest.

Butiigi valikust leiab ehteid, aksessuaare, keraamikat,  kodusisustust,  rõivaid ja palju muud ilusat.
Krunnipea Butiik keskendub klassikalisele naiselikule stiilile. Pood kannab ka kingituste poe eesmärki. Ja seda mitte ainult naistele vaid vallikus on ka kingitusi meestele.

Krunnipea Butiigi e-pood müüb suures osas sama toodangut, mis kauplus. Seega pääseb meie tootevalikule ligi ka kaugemal elav huviline. Meie eesmärk on pakkuda head teenindust nii kauplustes kui veebikeskkonnas – küsimused on ning tagasiside on teretulnud – ainult nii saame paremaks!

Krunnipea Butiik teeb koostööd mitmete disaineritega ning aitab müüa ja reklaamida head loomingut.  Kaupluse tootevalik on tehtud lähtudes kvaliteedist, originaalsusest ning poe stiilist. Kui arvad, et ka Sinu looming võiks olla müügil Krunnipea Butiigis, siis võta meiega ühendust info@krunnipea.ee aadressil!
 dsd
Krunnipea Instagramis
Krunnipea Facebookis
Kontaktinfo

Krunnipea disainipood

Kaarli pst 7, Tallinn
Telefon: +372 53 246 694
Avatud: E-R 11.00-19.00, L 11.00-17.00

Port Artur 1, Pärnu
Telefon: +372 53 531 234
Avatud: E-L 10.00-20.00, P 10.00-18.00

(0)